BMWC1/BMWC2 NM-A471 základní DESKA MOTHERBOARD PRO LENOVO 300-15IBR LAPTOP základní DESKY S CPU (PRO INEL CPU ) testováno pracovní


Nový produkt

994.12 KčŠtítky: lenovo wifi, nm a482, 300 15ibr, 1155 základní deska, lenovo základní deska 300, ideapad 300 desce, základní deska pc, chameleon kroužek, 1155 lenovo základní deska, led nm.

Naše výrobky budou přísně testovány inženýry, aby zajistily, že všechny funkce jsou v POŘÁDKU předtím, než je vydán. Budeme testovat znovu je před dodáním k zajištění stability hlavní palubě.

Obrázky produktu:

Záležitosti vyžadující pozornost

K zajištění desky jste si koupili funguje stabilně, pls na vědomí následující:

1 . za prvé,pls, aby veškerý hardware nainstalovaný dobře, nebo v dobrém stavu, jako CPU,RAM stick,obrazovka,LCD kabel,HDD a tak dále.

2 .Rozdělit notebook a nainstalovat notebooku při napájení musí být odpojen, nebo povede k základní desce, PROCESORU, paměti, obrazovky, spálené, atd.

3 .V procesu instalace, pls, ujistěte se, že každý konektory jsou nainstalovány dobře, nebo stabilní.

4. Jak jste se nainstalovat systém chlazení,dal chladící pasta nebo speciální Silicagel na VGA kartu,Northbridge a CPU.

5 . Nakonec zkontrolujte, zda veškerý hardware nainstalovaný dobře, nebo ne.

O poznání

Pls ujistěte se, že položka je kompatibilní pro váš model před objednáním.Je nutné, aby tím, že přesné číslo dílu základní deska výměně; to je nutné, aby se zabránilo vrátí, zpoždění a doplňování poplatky. Nemůžete jít o model nebo sériové číslo sám! Získáme cross reference a informace o kompatibilitě od výrobce (stejně jako další různé zdroje); zatímco my to v našich silách, nemůžeme zaručit jejich přesnost. Pokud si nejste jisti, obraťte se na výrobce notebooku. Prosím, aby na základě čísla dílu onl y.

sleva

Můžeme nabídnout u nejvíce konkurenceschopné ceny, více si objednáte, tím nižší cenu dostanete. Jsme ušetřit náklady na dopravu pro vás, pokud vaše objednávka je velký, a také velké slevy pro velkou objednávku

T ransport

Pokud DHL nebo UPS. pokud jste žít v odlehlé oblasti. DHL nebo ups vám bude účtovat poplatek, budu vás informovat, jakmile je to možné. Pokud nemůžeš mi odpovědět do 3 dnů .Budu měnit přepravní způsoby, jak EMS.

Pozornost

Protože doprava je poslat letectví, takže nemůžeme přinést BIOS baterie, základní desky, můžete použít staré základní desky BIOS baterie, pokud nechcete mít BIOS baterie nebo je špatně, prosím, kontaktujte nás, odeslat informace.díky.

Základní deska testování práce.

Součástí skladu

balení

Paměť kanálu Dvakrát
Záruka 90 Den
Aplikace Notebook
Číslo Dílu NM-A471
Pevný Disk Rozhraní SATA
Form Factor CEB
Socket Typ Palubní CPU
Chipset Intel H61
Grafická Karta Typ Non-Integrované
S CPU Ano
Značka zejunmy
Číslo Modelu PRO lenovo Ideapad 300-15IBR
Balíček Ano
Typ Paměti DDR3
Maximální Kapacita Ram 8 GB
Porty VGA
Paměťové Banky 2 DDR3 DIMM
Položka Stav používá
Typ PROCESORU INTEL
Chipset Výrobce INTEL

Napsat recenzi

BMWC1/BMWC2 NM-A471 základní DESKA MOTHERBOARD PRO LENOVO 300-15IBR LAPTOP základní DESKY S CPU (PRO INEL CPU ) testováno pracovní

BMWC1/BMWC2 NM-A471 základní DESKA MOTHERBOARD PRO LENOVO 300-15IBR LAPTOP základní DESKY S CPU (PRO INEL CPU ) testováno pracovní

Související produkty