Upgradovat 4-IN-1 Arcade ovladač pro PS3/PS2/PC/Xbox 360 pro windows, Android control board


Nový produkt

239.69 KčŠtítky: osy joysticku arcade, případě ps2, mince dveře, bojová hra řadič, arcad, joystick ps3, neogeo x, koupit ps2 síťový adaptér, tyč řízení arcade, deska linux.

Upgradovat 4-IN-1 Arcade ovladač pro PS3/PS2/PC/Xbox 360 pro windows, Android control board

Vlastnosti:

Vlastnosti: Arcade Encoder Board Pro PC PS2 PS3, DIY Arcade Řadič. Zahrnuje PS2 konektor a USB konektor. Budete muset připojit všechny bílé konektory na desce. 100% Nulové zpoždění arcade USB enkodér s USB kabel a dráty, které ujistěte se, že další části práce dokonale! Snadná Instalace Design! Jen připojeny tlačítka a joystick, opravdu plug and play

Balení Obsahuje 1 x Vysoce kvalitní kodér deska 1 x USB Kabel 1 x 5pin Kabel pro Joystick 4 x 2póly kabely pro joystick Mikrospínač 8 x kabely pro Tlačítka. (Velikost pro tento kabel je ideální pro Sanwa tlačítko ), Protože různých výrobních šarží, barva bude trochu jinak, ale nemá vliv na kvalitu. Prosím, pochopit,

Mezinárodní Zákazníky – vezměte Prosím na Vědomí: a) Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. b) zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Pro všechny kupující z Brazílie , Brazílie Post dočasně oznámila, že bude účtovat poplatek ve výši 15 dolarů (asi 3,5 dolarů ) na objednávku, takže předtím, než jste rozkaz, je lepší mít známý, když vaše objednávka dorazí v Brazílii celní, budete muset zaplatit 15 dolarů reais (asi 3,5 dolarů) na objednávku pro daně.

1) Pokud jste v Brazílii, doba dodání je 25-90 dnů, bez ohledu na to, jaký způsob dopravy, protože z vlastní.

2) Pokud se vám výběr DHL/FedEx/TNT/UPS Urychlené, možná muset zaplatit nějakou daň, když jste podepsal box.

3) Pokud jste z Brazílie, Chile a Argentina, a vyberte DHL/FedEx/TNT/UPS, prosím, provise nám vaše daňové identifikační číslo, aby pomohla zboží předat vlastní rychleji.

4) Pokud jste z Brazílie, Chile a Španělsku, a vyberte UPS přepravní cesty, budete muset ukázat doklad o zaplacení poplatku, až se dostanete na pole.

5) Pokud jste ze Švýcarska, Švédska, Rakouska, a zvolte TNT způsob dopravy, budete muset ukázat payment důkaz, když se dostanete na pole.

6) Pokud jste z Německa, a zvolte TNT způsob dopravy, uveďte, prosím, váš kód společnosti

7) Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 1) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a číslo vaší objednávky. 3) My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.profiantiradary.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

místo původu Guangdong,Čína
Typ 4-IN-1 Arcade řadič
Číslo Modelu CY-3103
Použití PS3/PS2/PC/Xbox360
Věk >6 Let
S USB kabel tlačítko dráty
Typ Rozhraní USB

Napsat recenzi

Upgradovat 4-IN-1 Arcade ovladač pro PS3/PS2/PC/Xbox 360 pro windows, Android control board

Upgradovat 4-IN-1 Arcade ovladač pro PS3/PS2/PC/Xbox 360 pro windows, Android control board

Související produkty