Digitální Prst Oximeter OLED Oximetro Prstu Pulzní Oxymeter SpO2 PR Sytící Kyslíku v Krvi, Srdeční Frekvence, Saturace Monitor


Nový produkt

249.64 Kč

437.86 Kč

-42%Štítky: kyslík portabl, falešná krev, srdeční frekvence, profesionální oximetr, měřič kyslíku, wego srdeční frekvence monitoru, monitor pc, oximet, metr pulsní oxymetr, hakko oled.

Vlastnosti:

1. Kvalitní LED displej. 2. Parametry: SPO2 (Saturace Pulsní Kyslíku), PR (tepové frekvence) 3. Mini, přenosný a jednoduché ovládání. 4. Přesné čtení, pár vteřin na to dostat data. 5. Automatické vypnutí do 8 sekund, když není žádný signál. 6. Vhodné pro outdoorové sporty, horolezectví a Domácí zdravotní péče. 7. Vhodné pro seniory, lidi s problémy s dýcháním, nebo lidé, kteří často jako sportovní.

Vezměte Prosím Na Vědomí:

Saturace kyslíku normální lidské arteriální krve je 98%.Pokud je to méně než 94%, je považován za nedostatečný přívod kyslíku.Kromě toho, normální lidé, puls a srdeční frekvence jsou stejné.Obvykle mezi 60 až 90 krát za minutu.Nicméně, v případě cvičení a stres, tep se může zvýšit.

Balení seznam:

- 1 x Pulzní Oxymetr - 1 x anglický Uživatelský Manuál - 1 x Lano - 1 x Úložný Vak (v Závislosti na tom, zda si vyberete) (Vzhledem k letectví omezení, AAA baterie nejsou součástí balení)

Oxymetr Detail:

Specifikace:

- SpO2 rozsah Měření: 70~100% Rozlišení: ±1% Přesnost: ±2% (70%~99%), blíže neurčené (

Návrat Politiky Podrobnosti:

1. Pokud máte vadné položky, které chcete vrátit, nebo slevu.Prosím, kontaktujte nás do 2 dnů od vás přijmout zásilku. 2. Vrátíme vám peníze, když jsme si vrátit zboží, nebo nahradit položku pro vás. 3. Všechny vrátit zboží musí být vráceno s je originální balení a příslušenství.Zákazník je odpovědný za přepravní náklady na vrácené položky.

Záruka:

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. 2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.profiantiradary.cz!

Zpětná vazba:

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Aplikace Prst
PR rozsah měření 30BPM-240BPM
Původ Čína Pevniny
Velikost SpO2 PR Oxymeter
Moc 2*AAA 1.5 V alkalické baterie
Typ Položky Krevní Tlak
keyword1 PR SpO2 Saturometer Snímač Tepové Frekvence, Monitor Metr
Parametry SpO2 PR
Číslo Modelu PRO Pulsní Oxymetr Prstu Oxymetr
Materiál LED OLED Displej Digitální
keyword3 Digitální Portanble Puls Oxymeters Prsty Oxymetry
keyword2 Saturace Kyslíku v krvi Metr Zdravotní Péče Zdravotnické vybavení
Parametr Krve Kyslíkem,Tepová Frekvence,SPo2
is_ na míru Ano
Typ Displeje OLED Displej
Záruční Doba 1 Rok
Značka JZIKI

Napsat recenzi

Digitální Prst Oximeter OLED Oximetro Prstu Pulzní Oxymeter SpO2 PR Sytící Kyslíku v Krvi, Srdeční Frekvence, Saturace Monitor

Digitální Prst Oximeter OLED Oximetro Prstu Pulzní Oxymeter SpO2 PR Sytící Kyslíku v Krvi, Srdeční Frekvence, Saturace Monitor

Související produkty