110-240V Relé Modulu 6 Kanál RF Relé pro Desky S Dálkové Ovládání Přepínač New Příjezdu


Nový produkt

446.25 Kč

676.00 Kč

-33%Štítky: 433mhz rady, 3 kanálové dálkové ovládání spínač, rfm23bp, 8bitdo spínač, Dálkové ovládání přepínač 220v, 4 kanálové dálkové ovládání vypínače, přepínač fáze, 12v relé rf, 16 ovládání relé palubě, 433mhz vysoký výkon.

110-240V Relé Modulu 6 Kanál RF Relé pro Desky S Dálkové Ovládání Přepínač New Příjezdu

Vlastnosti: Okamžitý, Self-zamykání a Blokování, 3 Příkazy. Tento 6-kanálový multifunkční RF příjem regulátor je pro odesílání signál otevření a zavření signál až 6 relé. Přihlašuji pro relé zahrnout pole elektronicky ovládané brány, okna, zdvihací zařízení, vypínač, zvedák, průmyslové řízení, bezpečnosti průmyslu atd. Vysoké stability a nízké spotřeby. Pohodlné použití, jen se učí, aby odpovídaly kód dálkové ovládání a příjem řadič.

Specifikace:

Provozní napětí: 110-240V(input port)( L připojte pozitivní, N connect negtive, G připojení GND)

Provozní proud: 30mA x 6(Relé blízko stavu)

Statický proud: O 4 x 6(Relé, otevřený stav)

Pracovní režim: momentální, self-zamykání, autorádio

Pracovní signálka:

Modré světlo: (relé kontrolky spínače světla, nezávisle uvedeno na každé silnici)

Červené světlo: (signál přijímat světlo)

Výstupní režim: používá se hlavně jako přepínač

Příjem vzdálenost: Přibl. 50-1000meter

výkon: 2500W x 6

Velikost: 8,5 x 12 cm / 3.35 x 4.72 palce

Vzdálené velikost: Přibl. 4 x 9 cm / 1.57 x 3,54 palce

Hmotnost: 171g

Způsob učení:

Metoda kódu:

Podržte učení tlačítko po dobu 3 sekund krátce, a učení kontrolka bliká jednou, což znamená vstoupit do učení státu. Uvolněte učení tlačítko, stiskněte jakékoli tlačítko na dálkovém ovládání a kontrolka bliká čtyřikrát, což znamená, že učící režim je úspěšný a pak exit.

Vymazání kódu:

Drží na učení klíčové continuely, kontrolka bude vždy zapnutý, podržte po dobu přibližně 8 sekund poté, co kontrolka zhasne, což znamená, že kód byl úspěšně vymazány.

Momentální & Self-zamykání a Blokování:

Self-zamykání: připojení na skok cap bodu 0 0 ZS(G G), když je vypnuto napájení.(Stiskněte na dálkovém ovládání klávesu a odpovídající výstupní kanál stav modulu je opačný) Aux: připojení na skok cap bodu 0 1 HS(G, V), když je vypnuto napájení.(Stiskněte ovládací tlačítko a odpovídající kanál relé se otevře a další kanál se uzavře) Momentální: připojení na skok cap bodu 1 1 DD(V, V), když je vypnuto napájení.(Stiskněte ovládací tlačítko a odpovídající kanál relé výstup. Uvolněte tlačítko, výstup se zastaví)

Seznam Balíčků:

1 x 6 Kanálový Modul Relé

1 x Dálkový Ovladač

1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

O lodní dopravy

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku ve lhůtě, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

8. Jsme prodejce není odpovědný dovozního cla, kupující je odpovědný za to. Jakýkoli spor způsobil tím, že to je nesmyslné.

9. BR kupující uveďte, prosím, cpf nebo cnpj, to bude pro vás lepší, aby si to rychleji. díky

Návrat a Vrácení peněz

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.profiantiradary.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

O zpětnou vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Typ rf relé spínač
Teorie Napětí Relé
Zatížení Kontaktu Vysoký Výkon
Funkce 1 rf vzdálené relé
Napájecí Zdroj AC
Číslo Modelu 6 kanálový modul relé
Značka VBESTLIFE
Původ KN(Původu)
Napětí 220V
Použití General Purpose
Certifikace NIC

Napsat recenzi

110-240V Relé Modulu 6 Kanál RF Relé pro Desky S Dálkové Ovládání Přepínač New Příjezdu

110-240V Relé Modulu 6 Kanál RF Relé pro Desky S Dálkové Ovládání Přepínač New Příjezdu

Související produkty