BLAUBUCHT 30V 10A Spínaný zdroj Lab Transformátor DC Napájecí Nastavitelný Regulátor Napětí Dopravu Z Ruska


Nový produkt

1 546.19 Kč

2 917.20 Kč

-46%Štítky: dc laboratorní napájecí zdroj, dc napájení nastavitelný qje, laboratori napájení, nastavitelné napájení příslušenství, zkušební laboratoř, lm2596 dc buck, nastavení napájení, nastavitelný dc regulované napájecí modul diy, nastavitelný dc přímé napájení, dc dolů krok.

Milý příteli, prosím, nebojte se, naše produkty podporují 4 druhy svíček, budeme posílat napájecí kabel podle vašich potřeb. Pokud potřebujete pomoc, prosím, nechte mi vzkaz. děkuji za váš nákup!

DC Napájení Výhodu

1.Mít kompletní provozní funkce ochrany 2.Vysoce efektivní, nízké zvlnění, malý objem, nízká hmotnost 3.Dvojité zobrazení napětí, proudu, a vysokou přesností 4.Stabilizaci napětí, omezení proudu, jednoduchá obsluha 5.Duální napětí na vstupu a výhodnou volbou 6.Regulace teploty ventilátor odvod tepla, nízká hlučnost 7.Dvojitý potenciometr přesnější nastavení

Více Parametrů

Podpora Vstupní napětí:AC 110V and220V 50 a 60 hz Výstupní napětí:0 ~ 30V /60V Výstupní proud:0 ~ 10A /5A Napětí rozlišení:10mV Aktuální rozlišení:1mA Výstupní Napětí se pohybuje v rozmezí od 0 do hodnocení napětí s plynulé nastavení . Napětí nařízení : nařízení Line

Seznam balíček

1 * DC Napájení 1 * Napájecí Kabel 1 * Výstup Line(Dárek) 1 * Návod

Naše Služby

Naše Pracovní doba je pondělí až pátek 9:00 HOD. do 7:00 HODIN Pekingského Času. Všechny objednávky nebudou zpracovány na víkend a svátky.

Záruka&Návrat

Náš obchod nabízí zdarma náhradní pro objednávky do 30 dnů od data dodání. Pro objednávky od 1 do 12 měsíců, budete muset platit nějaké díly z hodnoty objednávky, aby se vyměnit. Pro objednávky starší než 12 měsíců, dáme malé slevy.

Zpětná vazba

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.Prosím, dejte nám 5-hvězdičkový pokud jste na jakoukoli otázku. Prosím, kontaktujte nás první, pokud máte nějaké problémy,já vám odpoví do 10 minut během pracovní doby,a slibujeme, že vyřešit váš problém do 24 hodin.

O NÁS

Maloobchodní a velkoobchodní prodej jsou vítány ! Čím více koupíte, tím více slevy získáte ! Neváhejte nás kontaktovat pro více výběrů !

Aktuální Typ DC
Původ KN(Původu)
Značka BLAUBUCHT
Číslo Modelu H-PS3010
Použití SVC
Fáze Jednofázové
Certifikace FCC

Napsat recenzi

BLAUBUCHT 30V 10A Spínaný zdroj Lab Transformátor DC Napájecí Nastavitelný Regulátor Napětí Dopravu Z Ruska

BLAUBUCHT 30V 10A Spínaný zdroj Lab Transformátor DC Napájecí Nastavitelný Regulátor Napětí Dopravu Z Ruska

Související produkty