Zpomalovač Hoření Půl Kola Krb Koberec Non-slip Mat Bezpečnostní Kryt pro Kuchyň, Krb


Nový produkt

408.25 Kč

770.33 Kč

-47%Štítky: kuchyň, koberec, 50, patiologic ohniště, krb, koberec, oheň mat, oheň brýle, kitchenaid mixér, oheň krbu, koberec na chodbě, bio etanol krb, krb, kámen.

Vlastnosti:

1. Může být použit jako tepelná izolace nebo tepelný štít.Zabraňuje uhlí od pádu na zem, casuing oheň omylem.Dobrý samozhášecí efekt.

2. Survival nouzové přikrývky: Lze použít k hašení menších požárů bez chaosu jako běžné hasicí přístroje.Nemůže zastavit oheň do kapaliny nebo maziva okamžitě přerušil přívod kyslíku.Může být také použit v různých typů požárů.

3. Nejvyšší kvalita: Vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní samozhášecí materiály.Skládá se ze 2 vrstev oxidu křemičitého potažené skleněné vlákno tkaniny a vrstvou protipožární film maximalizovat požární odolnost.

4. Snadné použití: Jednoduše strhnout a šíření ohně dekou, pak se pomalu vyhodit oheň deku na pokrytí oheň. (nech to být tam na pár sekund).Vypněte sporák nebo jakýkoli zdroj tepla.

5. Ideální pro záchranné: Ideální volba pro záchranu.Non-toxické a bezpečné pro dospělé, děti a domácí zvířata.Nebude vyprší, velmi pohodlné.Mohou být snadno uloženy v kuchyňské lince.Důrazně se doporučuje, aby jeden kolem kuchyň, krb, kempování, v kanceláři, gril, atd.

Specifikace:

Jméno: Půl Kola Krb Koberec Mat

Velikost(přibl.):

68X122cm/26.77*48.03 v

81X152cm/31.89*59.84 v

Materiál: silikon protipožární nátěr

Barva: černá, stříbrná šedá

Hmotnost: cca 1000g

Balení Seznam:

1*Půl Kola Krb Mat

Původ KN(Původu)
Typ Terasové Ohřívače

Napsat recenzi

Zpomalovač Hoření Půl Kola Krb Koberec Non-slip Mat Bezpečnostní Kryt pro Kuchyň, Krb

Zpomalovač Hoření Půl Kola Krb Koberec Non-slip Mat Bezpečnostní Kryt pro Kuchyň, Krb

Související produkty