Silikonové pouzdro pro iJoy Kapitán PD270 234W vape kryt gumovou Kůži Warp Nálepka Rukáv pláště trupu tlumič vape gel mod štít


Nový produkt

176.51 KčŠtítky: původní vape případě, přetáhněte voopoo, cigarett e, smoant, diamond ijoy, vape, žena vape mod, box mod, Ijoy, mod pc.

Informace z iJoy Kapitán PD270 234W Starter Kit, silikonové kůže:

VYSOCE KVALITNÍ: Ochranné Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního silikonu, poskytuje Anti-scratch textura pro lepší uchopení. DOBRÉ DOTYKOVÉ POCIT: Toto ochranné silikonové pouzdro navržen s non-slip povrchu, pohodlné držení a grippy povrch v případě, že jste nemotorný. PŘESNOST ŘEZÁNÍ: Přesné střih pro přesný fit pro všechny tlačítka, obrazovky a větrací otvory. POHODLNÉ NABÍJENÍ: můžete změnit baterie ze spodní části, aniž by silikonové pouzdro, také tam má USB slot na přední straně, můžete nabíjet mod přímo. POZOR: Toto Ochranné Gelové Pouzdro se hodí pro iJoy Kapitán PD270 234W vape pero, případ pouze zařízení, které NENÍ součástí.

Poznámka:

Všechny fotografie jsou profesionálně pořízené naším fotografem, jsou pravdivé barvy, jak je vidět na obrázcích, ale prosím, na vědomí, že barva může být trochu jinak, jak jste viděli v jiném počítači, protože každý počítač má nastavení pro displej/monitor, který by tento efekt: jas, barva, tón, atd. Díky za vaši laskavou pochopení.

Multi-barvy, včetně Camo, jsou různé. Každý případ je jedinečný. Také, prosím, pochopit, že vícebarevná položky jsou vyrobeny smícháním dvou barev silikonových spolu, tak případně vytvořit barvu třetí, kde se dvě barvy splňují nebo překrývají.

Otázka: Která položka žádné. deklarovat na celnici?

Odpověď: Jsme obvykle prohlásit "silikon", "silikonové kapela" nebo "silikon obal", aby celní, nebudu zmiňovat nic o tom, E cigs nebo vosk příslušenství.

Otázka: Jaký je váš čas připravit?

Odpověď: obvykle Jsme poslat balík 1-3dny. Někdy to je třeba 3-7 dnů produkovat některé barvy, které jsou skladem. Prosím, kontaktujte nás, změnit barvu, pokud ji potřebujete naléhavě.

Otázka: Který způsob dopravy jste použil?

Odpověď: jsme vyberte si nejlevnější a nejbezpečnější způsob dopravy pro vás. Jako China Post Registrované Letecké Pošty, www.profiantiradary.cz

Standardní Poštovné, www.profiantiradary.cz Saver Shipping, Speciální Line-YW, a ePacket. Někdy možná DHL, Fedex, UPS,TNT, pokud je to nutné.

poznámka Pouze v případě, neobsahuje vape mod
Výhodou vhodné, Proti poškrábání, Proti prachu, tlumič
Značka BINYEAE
Materiál 100% non-toxické potraviny třídy silikonové
Kompatibilní Značka/Model NIC
Použití Pouze Pro iJoy Kapitán PD270 234W vape pero
Položky jsme deklarovány Silikonové Pouzdro
POVRCH textury dokončit gel chrání elektronické cigarety mod
Číslo Modelu kryt pro iJoy Kapitán PD270 234W
Funkce Opaření-prevence, Skládací, Proti korozi kryt

Napsat recenzi

Silikonové pouzdro pro iJoy Kapitán PD270 234W vape kryt gumovou Kůži Warp Nálepka Rukáv pláště trupu tlumič vape gel mod štít

Silikonové pouzdro pro iJoy Kapitán PD270 234W vape kryt gumovou Kůži Warp Nálepka Rukáv pláště trupu tlumič vape gel mod štít

Související produkty