Pryč Rybaření Umění Zdi Znamení Ryb, Prut, Rybář Nástěnné Hodiny Interiéru Rybaření Vinyl Záznam Nástěnné Hodiny Ruční Dárek Pro Rybáře


Nový produkt

447.13 Kč

508.11 Kč

-12%Štítky: kulaté hodiny mechanismus, módní nástěnné hodinky, kyvadlo hodinky, hodiny dekor nástěnné, Tyč, velké nástěnné hodiny station, hodiny nástěnné, hodiny na zeď home dekor obývací pokoj dřevo, nástěnné hodinky, samuel jackson.

Vintage Vinyl Záznam Nástěnné Hodiny

Módní retro vinylové hodiny nyní v našem obchodě! Všechny vyrobené s pozornost a péči. Spousta návrhů. Tyto záznamy byly k dispozici, tak dostávají nový život jako hodiny. Ty kombinace recyklovaných materiálů a vysoce kvalitní povrchové úpravy je vaše zeď výjimečné! Záznamy jsou často staré, každé hodiny má vlastní příběh. Všechny záznamy jsou vyrobeny s vášní, proto design je originální a perfektní dekorace na každou zeď. Vypadají skvěle v jakémkoli místě, nezáleží na tom, jestli je to dětský pokoj, herna, ložnice, obývací pokoj, kuchyň, kancelář nebo předsíň. Náš čas je také ideální nápad pro narozeniny, svatba, výročí či Vánoční dárek. Pokud máte další design v mysli, že byste chtěli vidět ve vaší domácnosti, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, jak jsme se vytvořit vlastní příkazy s velkým potěšením!

SPECIFIKACE:

Všechny hodiny jsou vyrobeny z 12 palců (30 cm), recyklované vinylové desky. Chceme jim dát nový život, ale staráme se o životní prostředí. Ciferník je Nálepka Vinyl Gramofonová Poslal Náhodně Typ baterie: 1 AA Baterie (Není součástí balení)

HODINY MECHANISMUS:

Používáme vysoce kvalitní tiché plovoucí rovnováhu mechanismů. Nechceme rušit váš spánek. Váš dobrý noční spánek je velmi důležité pro nás.

BALENÍ

Hodiny je poslat odolné, estetické balení z recyklovaného papíru. Vše je profesionálně zabalené, používáme polystyren uvnitř ochranné podložky v pořadí pro váš produkt, aby vydržely všechny problémy během přepravy :). Jsme vynaložit veškeré úsilí, aby se vaše zásilka dosáhla svého cíle co nejdříve a bez úhony.

Nástěnná Dekorace Odkaz

LED Osvětlení Funkce:

Budete mít 16 Klíče dálkový ovladač přizpůsobit barvy na zdi hodiny. LED součástí je USB napájen. 5V DC adaptéru bude zaslán společně podle vaší dodací adresu.

Vítejte Vlastní Pořadí

JAKO NÁPAD, ALE NELÍBÍ SE VÁM DESIGN? POJĎME SPOLEČNĚ VYTVOŘIT NOVÝ! – Dejte nám vědět, co byste chtěli vidět na speciální hodiny a my vám připravíme nový design pro vás. Náš návrhářský tým vám načrtnout své hodiny ve většině případů do 24 hodin. Budete mít možnost, aby přezkoumala, komentovat a požádat o revizi (v případě potřeby), dokud nejste zcela spokojeni s designem.

Formulář Jeden Obličej
Typ Nástěnné Hodiny
Typ Displeje Jehla
Číslo Modelu GIT-0815
Šířka 30cm
Platné Umístění Obývací Pokoj
Tvar GEOMETRICKÉ
Průměr 30cm
Materiál Vinyl Záznam
Nástěnné Hodiny Typ Vinyl Záznam
Funkce Starožitný Styl
Kombinace Odděluje
Materiál Těla Plastové
vzor abstraktní
Délka 300mm
Značka Vinylové Hodiny
Styl Stručný
Hybnost Typ QUARTZ

Napsat recenzi

Pryč Rybaření Umění Zdi Znamení Ryb, Prut, Rybář Nástěnné Hodiny Interiéru Rybaření Vinyl Záznam Nástěnné Hodiny Ruční Dárek Pro Rybáře

Pryč Rybaření Umění Zdi Znamení Ryb, Prut, Rybář Nástěnné Hodiny Interiéru Rybaření Vinyl Záznam Nástěnné Hodiny Ruční Dárek Pro Rybáře

Související produkty