4 LED Solární Dveře Lampa Číslo Domu Adresa Znamení Doorplate Venkovní Dům, což Naznačuje, Světla Dekorativní Deska Dveří


Nový produkt

203.46 Kč

308.18 Kč

-33%Štítky: adresa plaku, číslo domu z nerezové oceli, byt číslo, číslo domu venkovní, dům led počet, číslo domu, ulice, číslo domu, osvětlené číslo domu velké, Spz, led číslo domu.

Popis Produktu:

Hlavní Materiál:ABS, Nerezová Ocel

Stupeň ochrany:IP44

Typ baterie:600mA 1.2 V

LED Množství:4

Solární Panel:Amorfní Křemík 2.5 V 70mA

Korálek Typ:15000MCD

Lampa Velikost:18.5 x 6 cm / 7.28" x 2.36"

Číslo Deska Velikost:17 x 13.2 cm / 6.7" x 5.2"

Vlastnosti:

Najít vašeho domu jednodušší!

Obsahuje 30 čísel (3 každé číslo od 0 do 9) a 6 abecedy (1 každý od a do f), která umožňuje DIY doorplate podle vašich preferencí. Velké velikosti zajišťuje, že si můžete přečíst nebo vidět z dálky.

Tento solární osvětlené doorplate deska funkce s vestavěným-in dobíjecí prostředí-přátelské baterie. Amorfní silikonový světelný senzor solární panely mají velkou kapacitu pro solární kolekce. Proto, to může automaticky nabíjet sama ve dne a svítí za soumraku. Aby vaše adresa, čísla více viditelné ve tmě. a pomáhá vaši návštěvníci, vozidel a pozemku doručovatelé najít váš dům v noci.

Na IP44 vodotěsný standard a poskytuje kompletní ochranu od vody, tepla, mrazu, prachu, oleje, a jiné non-korozivní materiál.

Solární adresa označení zřetelně zobrazuje vaši adresu, den a noc. Pěkná alternativa ke dveřím čísla, dívat se více elegantní než klasické nebo keramické domovní čísla známky. Jak slunce svítí během dne, to bude svítit, svítit a svítí celou noc, takže dodací lidi nebudou opouštět balíčky na špatné domy.

Snadná Instalace: Žádná elektroinstalace je nutné, a je dodáván s vestavěným-in baterie a šrouby. To může být namontován na stěnu, poštovní schránky, plot, dveře, atd. Kliknutí na tlačítko On/Off, pomocí šroubováku upevněte šrouby/hřebíky (v balení)v dřevěný kolík/zeď, pak pověsit adresu, značku tím, že dva sloty v zadní části hlavní jednotky do šroubů.

Obsah Balení:

1 x Solární Dveře Lampy

Povrchové Úpravy Lakované
Typ Dveře Desky
Velikost Balení 21cm x 19cm x 4cm (8.27in x 7.48in x 1.57in)
Typ Jednotky kus
Dveře Deska Typ číslo domu
Hmotnost Balení 0.5kg (1.10lb.)
Původ KN(Původu)
Materiál Další
Číslo Modelu 0

Napsat recenzi

4 LED Solární Dveře Lampa Číslo Domu Adresa Znamení Doorplate Venkovní Dům, což Naznačuje, Světla Dekorativní Deska Dveří

4 LED Solární Dveře Lampa Číslo Domu Adresa Znamení Doorplate Venkovní Dům, což Naznačuje, Světla Dekorativní Deska Dveří

Související produkty