Lollipopter Rotující Hračka Spin Dekompresní Děti, Puzzle, Hračky, Domácí Výzdoba, Nový Design


Nový produkt

86.16 Kč

134.54 Kč

-35%Štítky: kai puzzle, gra puzzle, las puzzle, kruh věnec, zimní voják, lollipop hračka, ovoce zdi, vrtět hračky, úlevu od stresu, výzdoba domů.

tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Lollipopter Rotující Hračka Spin Dekompresní Děti, Puzzle, Hračky, Domácí Výzdoba, Nový Design

Vlastnosti:

S rychle twist mávnutím kouzelného proutku promění z borovice kužel a zase zpátky v jeden elegantní pohyb. Tento jednoduchý, ale hračka může být velmi uklidňující a může pomoci s stresu a úzkosti, stejně jako stres míč.

Hračka je univerzální a unikátní příslušenství, které lze použít jako hračku, jako dekompresní zařízení, jako stolní příslušenství, nebo jako barevné bytové dekorace.

Zábavná Hračka: Transformovat to jednoduše tím, že točit rukojetí a sledovat kouzlo rozvinout. Aby jej změnit zpět, stačí jen točit na druhou stranu. Intuitivní, relaxační, zábavná a návyková.

Příroda a Matematika: design, jednoduchá a krásná struktura je převzata z přírodních forem rostlin a využívá matematické pojmy, jako jsou Fibonacciho čísla a zlatý řez.

Unikátní Dekorace: To lze hrát jako s hračkou, zaměstnán jako stres odlehčovací, zobrazí jako desktop příslušenství, nebo použity pro výzdobu domova.

Upozornění: Položka barvy zobrazené na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejně.

Specifikace:

Materiál: ABS, Slitiny

Velikost: 23 x 9 cm

1 x Hračka

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.profiantiradary.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Číslo Modelu N/A
Značka HAQIMi
Materiál Silikonové
Věkové Rozmezí Dospělí
Pohlaví Unisex
Varování no

Napsat recenzi

Lollipopter Rotující Hračka Spin Dekompresní Děti, Puzzle, Hračky, Domácí Výzdoba, Nový Design

Lollipopter Rotující Hračka Spin Dekompresní Děti, Puzzle, Hračky, Domácí Výzdoba, Nový Design

Související produkty