Waterpulse V500 Ústní Irigátor, Zubní Přenosné Vodní Flößer Akumulátorový Zubní Irigátor Jet 4 režim 200ml Vodotěsné Zuby Čistší


Nový produkt

724.60 Kč

1 811.73 Kč

-60%Štítky: zubní irigátor ovonni, azdent kartáček, zubní nástroj, ovonni vodu, zubní pastu, ústní irigátor, zubní jet vodu, čistší vakuum, elektrickým proudem vody, držet nit zubní, přenosný ústní irigátor vody jako z bavlnky, h ústní irigátor.

السعودية خط الائتمان المرن للبيع ، مربع واحد 10 ، يرجى الاطلاع على Proč je Voda dentální nití Efektivní pro Zubní Zdraví?

Vaše ústa jsou bránou do vašeho celkového zdraví, takže udržet vaše dásně zdravé, je zásadní.

Pomocí optimální kombinace tlaku a pulzace, Waterpulse V500 odstraňuje zubní plak a zbytky jídla z držáků a kabeláže, a to masíruje a stimuluje dásně. Tyto akce pomáhají snížit plaku na zubech a kolem hardwaru, a zároveň zlepšuje zdraví dásní.

Elektrická Ústní Irigátor Funkce:

1. Vysoká účinnost zubní zdravotní péče: Waterpulse V500 ústní irigátor flößer proud vody přináší tlak vody od 60-120 psi s 1600 pulzů za minutu. Hluboce čisticí každém rohu právě to, že tradiční nit lze jen stěží dosáhnout, odstraňuje skvrny a zbytky mezi zuby mezery nebo gingivální sulcus. Přináší zdraví ústní dutiny a svěží dech.

2. 3 Čistící režimy a Masážní funkce: Měkké Tlaku (Pro citlivé osoby), Standardní Tlak (Efektivní čistota pro většinu lidí) a Silný Tlak (Pro ústní hluboké čistoty dav) s LED světelnou indikací pro různé podmínky zuby a dásně. Stiskněte tlačítko "M" tlačítko a podržte na 3 sekundy vstoupit masážní režim, který může chránit vaše zuby a dásně.

3. IPX 7 vodotěsné: Profesionální IPX7 vodotěsné vody, dentální nitě, aby se to snadno se čistí, stejně jako pohodlné používání i ve sprše. Modernizované nepropustných vody pastu na zuby čistší, vyhněte se elektrické úniku a zvýšení bezpečnosti.

4.Automatické tlakové paměť: Waterpulse V500 cordless jet vodu flößer má funkci paměti, která si pamatuje vaše oblíbené režimu můžete nastavit.

5. Nízký stav baterie připomenutí & 4 hodiny rychlé nabíjení: voda jako z bavlnky s 1400mAh Dobíjecí Li-ion Baterie a univerzální napětí (výstupní napětí 100-240V 50-60HZ, vstupní napětí 5V-1A ) může pracovat až 2 týdny po plně nabitá. Nízký stav baterie připomínka bude výhodnější použít.

6.5 V Nabíjecí USB: nabíjecí kabel může být připojen k 5V USB nabíječka, která se používá pro mobilní telefon, notebook nebo power bank(5V-1A).

Hlavní Rysy:

Model V500

Napětí: 5V-1A

Tlak vody: 60 až 120 PSI

Dva modely: Čištění + Masáž

Materiál: ABS+PC

Kapacita nádržky: 200 ml

Tlak: 3 Úrovně

Nabíjení: USB Nabíječka

Funkce 1: Bezdrátový Ústní Irigátor

Funkce 2: Přenosné Zvlhčovače

Funkce 3: Voda Jako Z Bavlnky

Funkce 4: Masáže Clean Zubní Irigátor

Co dostanete:

1 x Ústní Irigátor

4 x Vody, dentální nitě tipy

1 x USB Nabíječka

1 x anglický Manuál

Teplé tipy:

1. Pokud chcete používat s vodou, ústní vody nebo anti-bakteriální máchání, postupujte podle doporučení vašeho zubaře nebo hygienistky.

2. Prosím použijte 5V USB nabíječky pro nabíjení V500 irigátor. Jinak to možná nebezpečné nebo poškození baterie.

Funkce 2 Přenosné Zvlhčovače
Původ KN(Původu)
Pracovní Režimy
Funkce 4 Masáž Čistí Zubní Irigátor
Trysky 4ks
Vhodné Pro Dárek K Narozeninám
Číslo Modelu D210184 D210185
Funkce 3 Voda Jako Z Bavlnky
Kapacita 200ml
Značka waterpulse
Výstupní napětí 5V 1A
Množství v500
Napájecí Zdroj Dobíjecí Baterie
Funkce 5 USB Nabíjení
Věkové Skupiny Dospělí
Funkce 6 360° Rotační Tryska
Komoditní Certifikace Kvality ce
Vodotěsné ipx7 vodotěsné
Funkce 1 Bezdrátový Ústní Irigátor
Tlak vody 60~120 PSI
Typ Položky Ústní Irigátor
Typ Elektrická Ústní Irigátor

Napsat recenzi

Waterpulse V500 Ústní Irigátor, Zubní Přenosné Vodní Flößer Akumulátorový Zubní Irigátor Jet 4 režim 200ml Vodotěsné Zuby Čistší

Waterpulse V500 Ústní Irigátor, Zubní Přenosné Vodní Flößer Akumulátorový Zubní Irigátor Jet 4 režim 200ml Vodotěsné Zuby Čistší

Související produkty