Základní deska testovací karta Pro Notebook/Stolní Analyzátor Diagnostická Karta Mini PCI-E PC PCI Diagnostické Board Test Tester PC Ladění Post


Nový produkt

339.77 Kč

424.82 Kč

-20%Štítky: paměť tester, ram tester, pci post karty pc, velké post card, pci post kartu pci e, post karta pro diagnostické desce, 1 diagnostická karta, lpc diagnostické karty, základní deska tester, tl611.

RM9604508950629057

Nová verze PTi8 diagnostická karta (nová verze je na obrazovce!) přichází s prodlužovací kabel, 360 ° volný úhel pohledu, již nebudou muset starat o podvozku blok! Zdarma odstranění základní desky! Inovativní a praktické kombinace. Tato diagnostická karta je kompatibilní s chybových kódů tří BIOS typy: AMI, Award a Phoenix. To může být přepnut do BIOS tlačítko (power-down save, aktualizace pro konkrétní verzi). Zvláštní poznámka: Při použití, vyberte si BIOS podle základní desky budete muset vyzkoušet a nastavit odpovídající BIOS na diagnostické karty. Například, pokud je základní deska je "AMI" typu systému BIOS, nastavte "AMI" typu BIOS na diagnostické karty. Popis produktu: diagnostická karta je plně kompatibilní s PCI sloty všech základních desek a prošel přísným testováním mnoha mainstreamových základních desek (včetně cd a kompatibilní). Podpora notebook základní deska typ rozhraní: (1) MiniPCIe (2) MiniPCI (3) LPC Diagnostická karta Mini PCI-E rozhraní Mini PCI-E je nový typ rozhraní, které notebook desek jsou postupně pomocí. Ve srovnání s Mini PCI rozhraním, Mini PCI-E rozhraní zabírá méně místa. Diagnostické karty používá následující piny Mini PCI-E rozhraní: PIN-8 PIN-10, PIN-12, PIN-14, PIN-16 PIN-17, PIN-19. V současné době, protože ne všichni výrobci notebooků podporují tento pin definice standardní, ne všechny základní desky notebooku v současné době podporují toto rozhraní.

Obsah balení: 1 x Diagnostické Debug Card support Desktop PCI s rozšířením LCD Displej

1 x Diagnostické Karty podpora Notebook Mini PCI / Mini PCI-E / LPC

1 x Kabel pro Laptop diagnostické karty

Jsme profesionální dodavatel , registrovaný jak v Hong Kongu a ShenZhen. máme vlastní továrnu.prodáváme kvalitní oceňují produkty.nabízíme po celém světě velkoobchodní a drop loď služby pro naše zákazníky v celém světě od roku 2005. těšíme se na naši spolupráci.

. Nabízíme 24 hodin on-line služby..

. Budeme kontrolovat zboží pečlivě před odesláním.

. Naše pracovní doba. od pondělí do soboty.

. Kdyby cokoliv, můžeme vám pomoci.pls kontaktujte nás.

. Pokud jste spokojeni s předměty.Budeme ocenili.pokud jste nám 5 hvězda a sdílet svůj dobrý pocit, nebo sdílet krásné skutečné fotografie.

. Vaše pozitivní zpětná vazba bude velmi užitečné pro nás, a nový kupující.

. Pokud nejste Spokojeni s výrobkem.pls nelze otevřít spor nebo zanechat negativní feedbkack.pls kontaktujte nás.my vám Spokojen Řešení co nejdříve. děkuji.

RM9604508950629059

Podpora Notebook a Stolní Počítač
Značka JRGK
Feature2 PC Laptop Diagnostické Karty
Balíček Ano
Feature1 PC Notebook Diagnostický Test Tester
Jméno Diagnostické Král III zástupce diagnostické karty
Typ Cable Tester
Číslo Modelu 0406103

Napsat recenzi

Základní deska testovací karta Pro Notebook/Stolní Analyzátor Diagnostická Karta Mini PCI-E PC PCI Diagnostické Board Test Tester PC Ladění Post

Základní deska testovací karta Pro Notebook/Stolní Analyzátor Diagnostická Karta Mini PCI-E PC PCI Diagnostické Board Test Tester PC Ladění Post

Související produkty