Huawei echolife eg8141a5 gpon ont onu SC APC modem, wifi router, 1GE+ 3FE+ 1USB+ 1TEL+ Wifi doprava zdarma


Nový produkt

872.62 Kč



Štítky: vsol olt, gpon onu, epon, gpon ont, cat6 modem, apc konektor, čest, onu, gpon, ftth modem.

Huawei echolife eg8141a5 gpon ont onu SC APC modem, wifi router, 1GE+ 3FE+ 1USB+ 1TEL+ Wifi doprava zdarma

Specifikace:

PON

GPON

Optické rozhraní

SC/APC rozhraní

Třídy B+

UNI

1POTS+1GE+3FE+2.4 G Wi-Fi

Wi-fi standard

2.4 GHz: 2 x 2 MIMO 802.11 b/g/n

Zisk antény

5dBi

Rozměry(Šířka×Hloubka×Výška)

30 mm x 152 mm x 105 mm

Napájení

Napájení: 11–14V DC, 1A

Vstupní napájení: 100–240V AC, 50/60Hz

Provozní teplota a provozní vlhkost

0℃ až 40℃

5% až 95%, nekondenzující

Chlazení

Pasivní chlazení

Maximální počet MAC adres naučil

1024

L2 předávání schopnosti

Přeposílání paketů libovolné délky na rychlosti drátu

IPv4 L3 forwarding schopnosti

1.3 Gbit/s s libovolnou délku paketů ve směru po proudu

1Gbit/s s libovolnou délku paketů ve směru proti proudu

IPv6 L3 forwarding schopnosti

1.3 Gbit/s s libovolnou délku paketů ve směru po proudu

1Gbit/s s libovolnou délku paketů ve směru proti proudu

Metodu konfigurace

NMS, Web, nebo TR069

Hlasový protokol

SIP a H. 248

Číslo Modelu Huawei EG8141A5 SC APC, gpon ont router
Kompatibilní Huawei
XPON gpon
Typ Konektoru SC/APC
Vlákno Typ Single Mode
Napájecí Adaptér EU, AU NA US UK
Rozhraní Port SC APC
Značka Wowphoon
Porty 1GE+3FE+1tel+1USB +wifi
Původ KN(Původu)
Firmware anglický
Certifikace NIC

Napsat recenzi

Huawei echolife eg8141a5 gpon ont onu SC APC modem, wifi router, 1GE+ 3FE+ 1USB+ 1TEL+ Wifi doprava zdarma

Huawei echolife eg8141a5 gpon ont onu SC APC modem, wifi router, 1GE+ 3FE+ 1USB+ 1TEL+ Wifi doprava zdarma

Související produkty