EL-KIT-012 UNO Projekt Smart Robot Auto Kit V 3.0 s UNO R3, Sledování Linky, Ultrazvukový Senzor, Bluetooth pro arduino program


Nový produkt

1 325.27 KčŠtítky: arduino r3, arduino robot, owi robotiky vzdělávací sady, arduino leonardo r3, arduino štít, arduino, arduino robot kit, arduino senzory kit, arduino nano v3, Arduino mega 2560.

Elegoo inteligentní robot auto: vzdělávací sady pro začátečníky, aby si hands-on zkušeností o Arduino programování, elektroniky, kompletace a robotiky znalosti.Více než 10 upgrade: jako vestavěný ir senzor dálkového ovládání na desce, 3 line sledování modulů na jedné desce, upgrade baterie s ochranným palubě a nyní můžete nainstalovat Snadná montáž: vše, modul rozhraní má Xh2.54 porty, který dělá to mnohem jednodušší a velmi pohodlné sestavit auto a snížit chyby Pracovní režimy: line sledování, vyhýbání se překážkám, ir-dálkové ovládání a Bluetooth ovládat svůj telefon s naší aplikaci pro iOS a android.Kit na základě UNO R3 desky řadiče Rafinované tutorial: HD vykreslování návod, jak sestavit robota auto od nuly a všechny potřebné programy a kódy jsou zahrnuty

Popis Produktu:

Seznam Součástí:

1ks UNO R3

1ks USB kabel

1ks V5.0 rozšiřující desky V3.0

1ks motor L298N driver board V3.0

1ks ultrazvukové Snímače

1ks ultrazvukové držák

1ks servo motor

1ks servomotoru pevné desky

1ks Bluetooth modul

1ks-line sledování modulů

4ks motor

1ks dálkové

1ks nabíječka

1ks mobilní box

1ks pásky

8ks separační podložky

2ks akrylové desky

4ks kola

8 pytlů šrouby a matice pro senzory a moduly

4ks hliníkové bloky

10ks měď sloupce

1ks plastový box

1ks CD s návod

Několik DuPont dráty

Několik oprava nástroje

Elegoo Inteligentní Robot Kočka Kit V3.0 je vzdělávací a zábavná sada na základě UNO R3 desky řadiče určen jak pro začátečníky a profesionály učit se elektroniky, programování a robotiky.S naší snadné-to-následovat tutorialassembling tento robot auto kit by být velmi intuitivní a jednoduché, bez ohledu na to, zda jste inženýr nebo nováček.

Budování své vlastní robotické projektu nebylo nikdy tak snadné a zábavné.Stačí následovat náš návod a krok za krokem budete mít své vlastní auto kit v žádném okamžiku.Tato sada umožňuje mít kvalitní čas s vašimi dětmi a umožnit jim rozvíjet a inspirovat jejich představivost.

Pokud vaše děti, rodina nebo přátelé jsou přilákal do elektroniky a robotiky světě, tento kit by být skvělou volbou a ideální dárek pro ně, aby se začít svůj první krok na elektronické cesty.

Přepracované rozhraní pro splnění požadavků různých uživatelů.

Robot Auto Kit V1.0: rozšiřující deska se používá s mnoha piny, které vám umožní přidat další snímače pro rozšíření dalších funkcí.Nicméně, mnoho předchozí znalosti je nutné.

Robot Auto Kit V2.0: Rozšiřující deska a kabely optimalizované - XH2,54 Rozhraní v V2.0, což zjednodušuje zapojení a vyhýbá mnoho chyb.

Robot Car Kit V3.0: rozšiřující deska má i pin a pevné rozhraní, nebo v této nejnovější verzi všechny výhody jsou kombinovány.

POZORNOST:

My dont mít baterie v soupravě a budete si muset koupit 2ks 18650 baterie použít tento kit. (Baterie je omezen v mezinárodní logistiky.)

Jen si vybrat DHL/Fedex IE součástí baterie .

Aplikace Počítač
stav Nové
Značka ROBOTLINKING
Balíček SMD
Typ Disk IC
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu EL-KIT-012

Napsat recenzi

EL-KIT-012 UNO Projekt Smart Robot Auto Kit V 3.0 s UNO R3, Sledování Linky, Ultrazvukový Senzor, Bluetooth pro arduino program

EL-KIT-012 UNO Projekt Smart Robot Auto Kit V 3.0 s UNO R3, Sledování Linky, Ultrazvukový Senzor, Bluetooth pro arduino program

Související produkty