Brazilské Remy Tělo Vlna Hromadné Lidské Vlasy Pro Pletení 1 Svazek Doprava Zdarma 10 až 30 Palcový Přírodní Barva na Vlasy Rozšíření


Nový produkt

303.76 Kč

552.29 Kč

-44%Štítky: celia, 14 palcový brazilské vlasy, krátké plést copánky, lidské vlasy bundlls, 10 palcový kudrnaté vlasy, v cop, brazilské vlasy jeden svazek, 72 inch svazky, cop vlasy, 22 palcový vlasy.

1.Kolik svazků potřebujete?

CM 20 cm 25 cm 30 cm 35 cm 40 cm 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm 70 cm DÉLKA 8 " 10 " 12 " 14 " 16 " 18 " 20 " 22 " 24 " 26 " 28 " JEHLY 3 Ks 3 Ks 3 Ks 3 Ks 4 Ks 4 Ks 4 Ks 4-5 4-5 Ks Ks 4-5 4-5 ks Ks

2.Jak měřit vlasy se správným způsobem?

Factory: největší vlasů továrny na světě. Od roku 1989.

Služby: Více než 50 obchodech v Amreica, 5 návratu skladu

Profesionální: Tucet národních patentů

Záruka: Můžete vrátit nebo vyměnit do 30 dnů

1. Umýt a stav si vlasy alespoň jednou za 2 týdny.

2. Použijte šampon a stav při mytí ,Olivový olej nebo arganový olej bude plus.

3. Hřeben končí první, pak z vrcholu až na konec. Nechceme naznačují, hřeben na vlnité položky. Prosím, jemně zmáčknout vlnité místo.

4. Ne restyle hedvábí základní uzavření vlasy příliš často, příliš těžké,nebo vlasy se snadno dostat suchou a uzlů bude poškozen

5. Nechte vlasy uschnout po mytí. Udržet vlasy v suchém a čistém prostředí

Q1:Jak mohu vědět, v případě, že vlasy jsou lidské vlasy nebo ne ?

A: Prosím, náhodně vyberte jeden kus vlasy, s lehčí vyhořet, lidské vlasy v ohni, bude se obrátil do černé koule, jemně třít, do napájení, vůně tam je hořící chuť proteinu. Syntetické vlasy budou vlasy míč, mnul není otevřený, a nylon spálené chuti.

Otázka 2: Proč Jsou Mé Vlasy Rozšíření Získání Tangle ?

A: Vaše vlasy mohou tangle v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody, chlóru a ne česání ( široký zub hřeben ) vaše vlasy denně. Ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně,dvakrát týdně je lepší. Použijte hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další pomoc.

Otázka 3: Proč Jsou Mé Vlasy Rozšíření Získání Ubývání ?

A: poprvé prát, může to mít trochu fade, ale neboj, to je normální jev. Všechny naše vlasy útek je dvojité útku a stroj vyroben, obvykle, útek je dostatečně čistý,což může zabránit prolévání problém.

1. Prosím, běží prsty nebo Širokoúhlý ozubený jemně, aby se zabránilo vylučování. Pro kudrnaté vlasy, prosím, nepoužívejte hřeben.

2. Po umytí, prosím, zdravotní sestra vlasy s některými olej na vlasy, poté vlasy budou hedvábné a měkké. 3. Příliš mnoho tepla může dojít k poškození vlasů.

Otázka 4: Jak dlouho to vydrží ?

A: Pro vlasy v takové vysoké kvalitě ,to může trvat více než jeden rok, na základě řádné péče a zdravotní sestra.Ale pokud není zacházeno s respektem, bude muset být nahrazen tkát tři-šest měsíců ,více se o ně starat,tím déle budou trvat.

Otázka 5: Když se moje objednávka odeslány po mém zaplacení ?

A: Obvykle jsme se poslat vlasy do 24 hodin po zaplacení s výjimkou víkend a svátky.a to trvá 3-5 pracovních dnů prostřednictvím DHL,7-15 wrking dny přes DPEX,20-60 pracovní dny přes www.profiantiradary.cz standardní poštovné a E-packet, aby se dospělo.

Typ Rozšíření Vlasy Tkaní
Vhodné Umírá Barvy Tmavší Barva Pouze
Číslo Modelu TĚLO VLNA HROMADNÝCH VLASY
Značka WA...NÁDHERNÉ
Může Být Permed Ano
Materiál Třídy Remy Vlasy
Nejdelší Vlasy Poměru >=10%
Textura Tělo Vlna
Certifikovaný Typ Vlasů Remy Vlasy
Bleachability Úroveň 8
Chemické Zpracování Kyselina zpracování
Materiál Lidské Vlasy
Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy
Typ Aplikace Cop-v

Napsat recenzi

Brazilské Remy Tělo Vlna Hromadné Lidské Vlasy Pro Pletení 1 Svazek Doprava Zdarma 10 až 30 Palcový Přírodní Barva na Vlasy Rozšíření

Brazilské Remy Tělo Vlna Hromadné Lidské Vlasy Pro Pletení 1 Svazek Doprava Zdarma 10 až 30 Palcový Přírodní Barva na Vlasy Rozšíření

Související produkty