Isabella 0.35 kůže vnitřní podšívka Ruční šití kolo vosk line kůže ruční šití 130m/role Šicí Nitě Brašnářské


Nový produkt

188.88 KčŠtítky: silný závit, linka vosk, kůže vosk polština, diy kůže, cítil plíseň, kůže vosk, fuji x pro2, brašnářské nástroj, Vlákno, pro kožené nástroj.

[xlmodel]-[custom]-[47059]

Balení: 1KS/tašku

Vlastnosti:0.35 kůže vnitřní podšívka Isabella šití jehla závit kůže linii šití, ruční šití kolo vosk line kůže ruční šití.

0,35 linka je poměrně tenké, vhodné na šití malých objektů nebo obložení, jako je šití, karty, hodinky, malé boty, atd. Někteří lidé chtěli zvolit jasnou linii, můžete si také vybrat 0.35.

Isabella stehy jsou jasně definovány. Role 130 metrů mohou být slinuté na konci. Drát tělo je silné a pevné, a tloušťka je dokonce. Dobré řemeslo potřebuje také dobrou linii.

Použití:Pro domácí a průmyslové použití.

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[47060]

O NÁS

1. Poskytnout OEM a ODM služby do zahraničí zákazník.

2. Export do více než 15 zemí, jako jsou USA, Brazílie, Chile, Austrálie, Dánsko,Španělsko,Polsko,Indonésie, Singapur, atd.

ZÁSILKA

1.Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 2-10 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

2.Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

3.Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

VRÁTÍ

1.Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

2.My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

3.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky

ZPĚTNÁ vazba

1.Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

2.Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Číslo Modelu 0.35 Kolo vosk line
Materiál Line

Napsat recenzi

Isabella 0.35 kůže vnitřní podšívka Ruční šití kolo vosk line kůže ruční šití 130m/role Šicí Nitě Brašnářské

Isabella 0.35 kůže vnitřní podšívka Ruční šití kolo vosk line kůže ruční šití 130m/role Šicí Nitě Brašnářské

Související produkty