Kreativní Evropský Koupelna Koupelna Wc Kartáč Set


Nový produkt

237.26 Kč

296.47 Kč

-19%Štítky: tabulka se váže, černé wc kartáč na zeď, kanadský montreal, brush holder wc, zvíře držák wc kartáče, koupelna klíč, koupelnové sady příslušenství, zpátky vana kartáč, doplněk, koupelna, koupelna.

Wc Kartáče -- Vyrobeny z vysoce kvalitní řemeslo dekorace s plastu,splňují moderní estetické požadavky,zůstává zcela čistý a zabraňuje růstu bakterií.

Na bursh hlavy, může být nahrazen.To není wc kartáč,také dobrý dekorace pro vaši koupelnu.Dostat to.právě teď~! To je snadno naložit a Kartáč hlavy je vyměnitelné odolné, Jemné spirály, takže to není vypadnout po instalaci, vhodné pro váš domov či zahradu. Vypadá skvěle ve vaší koupelně: To není stejný design jako tradice, to vypadá skvěle v téměř jakýkoli styl interiéru,To bude vaše koupelna více barevné a různorodé. Je to velmi pohodlné použití a skladování, s Odnímatelnými a Vyměnitelnými Umělci,Umístěte wc kartáč obratně.Může být použit jako den díkůvzdání, Vánoce, Nový Rok,Dárek, Den otců dárek Vysoce Kvalitní Roh Tvar Wc Kartáč s Držákem roh ve tvaru design, jedinečné a snadné uchopení. příjemná na použití, snadno se čistí To bude vaše koupelna více barevné a různorodé to je snadno naložit a brusher je zaměnitelné; odolné a nedeformuje To bude řemeslo, šperky, pokud nechcete používat Barva: bílá Materiál: plast velikost: 14*38cm Produkty patří: 1ks wc kartáč 1ks základna (včetně krabice) Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně. Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Původ KN(Původu)
Pohár Materiál Další
Typ Wc Kartáč Držáky
Materiál Plastové
Držák Povrchové Úpravy Další
Číslo Modelu Měkké Střední Štětina Peeling Příslušenství Sada Na Čištění
Kartáč Typ Odolný Typ
Certifikace NIC

Napsat recenzi

Kreativní Evropský Koupelna Koupelna Wc Kartáč Set

Kreativní Evropský Koupelna Koupelna Wc Kartáč Set

Související produkty